Contact

Agenten

Nederland
Theaterbureau De Mannen
Tel.: (+31)(0)20 3034721
info@theaterbureaudemannen.nl
www.theaterbureaudemannen.nl

Duitsland
Karsten Jahnke Konzertdirektion GmbH
Hauke Tedsen
Tel.: (+49)(0)40 – 41 47 88 77
info@kj.de
www.kj.de

België
Ingrid Verbraeken
Tel.: (+32)(0)477 46 1990
mail@ingridverbraeken.be

Oostenrijk
Scheibmaier & Schilling Promotion GmbH
Künstler-, Werbe- und Veranstaltungsagentur
Tel.: (+43)(1) 952 49 89
info@scheibmaier-schilling.com
www.scheibmaier-schilling.com

Zwitserland
Künstlerkontakt Marilies Düsterhaus
Tel: (+41)(0)81 – 330 12 90
m.duesterhaus@kuenstlerkontakt.ch
www.kuenstlerkontakt.ch

Bezoekadres Harlekijn Holland b.v.

Herman van Veen Arts Center
Landgoed de Paltz 1
3768 MZ Soest
Tel: +31 (0) 346 330003

De mensen achter Harlekijn

Artistieke leiding
Herman van Veen

Zakelijke leiding
Edith Leerkes

Persoonlijk assistente Herman van Veen
Dieuwertje van Ravenswaaij
dieuwertje@harlekijnholland.com

Persoonlijk assistente Edith Leerkes
& Product en verkoop coördinatie

Miranda Putters
miranda@harlekijnholland.com

Management, PR Nederland, interview aanvragen en juridische zaken
Fatemeh Derakhshan
fatemeh@harlekijnholland.com
06 21205864

Grafische vormgeving (Bakkerij Design), website, social media
Letja Verstijnen
letja@harlekijnholland.com | bakkerijdesign@harlekijnholland.com
06 21508081

Productiebegeleiding Herman van Veen Arts Center & Artistieke leiding Harlekijn Dans Theater
Gaëtane van Veen-Bouchez
gaetane@harlekijnholland.com

Administratie 
Emanuelle ten Berg
emanuelle@harlekijnholland.com

Financieel manager Herman van Veen Arts Center
& Arts Center Fonds

Valentijn van Veen
valentijn@harlekijnholland.com

Locatiemanager
André Flantua
andre@harlekijnholland.com
06 46117181

Horeca &  events
Yvonne Kruiswijk
yvonne@harlekijnholland.com
06 46117181

Tournee coördinator
Katrine Steeghs
katrine@harlekijnholland.com
06 28818426

Redacteur Harlekijn Paltz Cultuurtijdschrift
Martine Tjie A Loi
martine@harlekijnholland.com

Gallery & exposities
Betty de Keizer
betty@harlekijnholland.com

Exposities België
Ingrid Verbraeken
mail@ingridverbraeken.be

Coördinator techniek Herman van Veen Arts Center
Sonne Scheermakers

Gastvrouw
Ingrid Wessel

Facilitair medewerker
Fabi Hop

Facilitair medewerker
Marga van ’t Zelfde

Horeca- en facilitair medewerker
Sandy van Someren

Artistieke leiding Harlekijn Kamermuziek Ensemble
Marieke Vos
marieke@harlekijnholland.com

Pers archivaris
Chris Janssen